Умови повернення

З метою запобігання виникнення спірних питань при поверненні і обміні нашої продукції, рекомендуємо Вам ознайомитися з Правилами повернення і обміну товару в інтернет-магазинах. У своїй роботі ми керуємося чинним законом України «Про захист прав споживачів».

Продукція, придбана в нашому інтернет-магазині, підлягає поверненню та обміну в наступних випадках:

Товар належної якості - товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд і не пошкоджене фабричне пакування.

Відповідно до закону України «Про захист прав споживачів», а також постанови Кабінету, деякі вироби належної якості обміну та поверненню не підлягають. До таких виробів, в тому числі відноситься постільна білизна.

Повернути ці товари (відмовитися від отримання у відділеннях Нової Пошти) можна тільки через виявлення браку або невідповідності замовлення.

При виявленні фабричного браку, при наявності товару, ми проводимо обмін на ідентичний товар належної якості або повертаємо кошти, витрати за пересилку товару в цьому випадку ми беремо на себе.

Товар належної якості, придбаний в нашому інтернет-магазині, можна повернути протягом 14-ти календарних днів з моменту його отримання.

Терміни повернення грошових коштів за повернення:

Термін повернення грошей залежить від способу повернення товару і обчислюється з моменту надходження товару на склад.

При поверненні товару через відділення Нова Пошта або іншими кур'єрськими службами термін повернення становить 1-3 дня з моменту надходження товару на склад **

** За умови, що покупцем виконані всі умови повернення товару і прикладені всі документи

Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», якщо ви хочете повернути або обміняти товар, який ви замовили і, при цьому, товар відповідає заявленій якості і комплектації, ви повинні сплатити всі витрати, пов'язані з пересилкою товару в обидві сторони.